Oplossingen
Qualizorg heeft specifieke oplossingen voor praktisch alle disciplines in de eerstelijnszorg.
OVER QUALIZORG
Qualiview
Over ons
Support
Indien je software / EPD (nog) niet is voorzien van een automatische koppeling met Qualiview, kun je (periodiek) handmatig cliënten toevoegen. Zo garanderen wij dat je altijd gebruik kunt maken van Qualiview. Of er nou wel of geen koppeling met je software is.
Kijk hieronder voor de instructies van de Qualiview upload-portal specifiek voor apothekers en daaronder de instructies voor andere zorgdisciplines.
Handmatig uploaden voor apothekers gaat als volgt:
Belangrijke informatie vooraf
Bij het handmatig uitnodigen van cliënten kun je zelf bepalen wie je wilt uitnodigen en wanneer je dat doet. Echter, hier geldt nog steeds de 60 dagen regel (een cliënt wordt pas daadwerkelijk uitgenodigd indien de laatste behandeling niet langer dan 60 dagen geleden is) en de 365 dagen regel (een cliënt mag maar 1x per jaar uitgenodigd worden).
Handleiding
Gelijk aan de slag met de handmatige upload van Qualiview? Download dan hieronder de handleiding en ga direct aan de slag. Download: Gebruikershandleiding MS Excel uploaden voor apothekers
Na het uploaden
Na uploaden van het bestand krijgt de cliënt automatisch een uitnodiging en werkt het proces hetzelfde als voor gebruikers van Qualiview met een automatische koppeling.